Realitná kancelária

Výsledky vyhľadávania

Spoločnosť PRONECA je rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné realitné služby na Slovenskom realitnom trhu. V spolupráci s hypotekárnymi poradcami poskytujeme zároveň hypotekárne služby a poradenstvo pre sprostredkovanie hypotekárnych úverov. Zabezpečujeme sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľnosti, prenájom nehnuteľností. Do každého realitného prípadu sa púšťame s veľkou energiou a odhodlaním. Každý klient si zaslúži náš osobitný prístup a starostlivosť. Staňte sa aj Vy našim spokojným klientom. Pomôžeme Vám vybaviť všetko rýchlo, spoľahlivo a hlavne bezpečne. Našim cieľom je poskytnúť Vám najvyšší štandard služieb pod jednou strechou a preto sme radi, že ako člen NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska), Vám môžeme poskytnúť naše prvotriedne služby. Sme licencovanou realitnou kanceláriou, dodržiavame základné štandardy práce pre realitné kancelárie a etický kódex NARKS. Kladieme dôraz na naše služby a hodnoty.

Hodnoty

Prístup

Individuálny prístup a pomocná ruka sú pre nás samozrejmosťou. Záleží nám na každom klientovi, lebo práve spokojní klienti sú pre nás tou najlepšou referenciou.

Zrozumiteľnosť

Realitný proces je pre nás každodennou záležitosťou. Rozumieme každému kroku a chápeme, že pre vás to môže byť viac komplikované a menej jasné. Preto radi zrozumiteľne odpovieme na všetky vaše otázky, keď je potrebné aj opakovane. Vysvetlíme detailne, aby to pochopil aj ten najväčší laik.

Informovanosť

O každom kroku, od prvého telefonátu, až po odovzdanie nehnuteľnosti, budete dostatočne informovaní. Je ľahké zdieľať pozitívnu správu, ak ide všetko dobre, ale sme ochotní povedať aj to, že niečo nejde podľa toho ako sme to naplánovali.

Otvorenosť a
úprimnosť

Pýtajte sa. Už rozumiete realitnému procesu a ste o jeho priebehu informovaní. Radi vám povieme náš názor a možno pomôžeme pri rozhodovaní. Našim cieľom je Vaša spokojnosť.

Tímový prístup a spolupráca

Za snahou o uspokojenie vašich potrieb je vždy tím. Či už ten tím tvoria dvaja ľudia alebo viacerí, vždy držíme spolu a ťaháme za jeden povraz. Každý z nás rád a ochotne priloží ruku k dielu, aby sme úspešne zvládli všetky nástrahy. Je pre nás samozrejmosťou komunikácia a spolupráca s ostatnými subjektmi na realitnom trhu. Je na nás spoľah aj v tých najzložitejších situáciách.

Odbornosť

Sme ambiciózni profesionáli a preto sa pravidelne vzdelávame, aby naše rady boli zárukou kvality a odbornosti. Ak nevieme, máme vybudované nadštandardné vzťahy s kolegami z praxe, takže pre nás nie je žiadny problém poradiť sa.

Untitled-1
narks_logo

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás

Porovnaj zoznamy